| yoval4 a întrebat:

Am cumparat ieri o camera gopro hero 3 black edition si un card de memorie Hama Micro-SDHC 32GB, 45MB/s, Class 10 + Adaptor. Am filmat la 4k si am facut si poze si le-am incarcat pe pc, am deschis video cu windows media player si a mers foarte bine video. Dupa cateva ore am mai filmat ceva si cand am pus pe pc vedea video-ul in refresh. Am mai incercat sa filmez si cand sa deschid video nu mai vedeam imaginea, doar auzeam audio. Am incercat si cu VLC media player si nu merge. Cine stie cum sa fac? Multumesc. Ps.: pozele se vad, dar video nu, nici la 1080p nu merge.

3 răspunsuri:
| AlinChis a răspuns:

Ai lucrat cumva la setari? Intra acolo si vezi ca poate ti-ai dezactivat din greseala camera si numa cat inregistreaza! dar pe ecranul camerei vezi fotografi? daca o vezi atunci e o proble din pc!

| yoval4 explică (pentru AlinChis):

E gopro si nu poti sa vezi foto de pe el k nu are ecran digital, are doar ecran mic cu setari etc. Am mai incercat si pot sa vad video dar se vede intrerupt video si audio.

| AlinChis a răspuns (pentru yoval4):

Mai uitate bine la setari!