| SkenWell a întrebat:

Am cumparat in urma cu vreo 3 luni un mouse steelseries rival 310 si caucicul de pe marginea dreapta a inceput sa se dezlipeasca.Sa il trimit la garantie sau sa incerc sa il lipesc?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E mai ok sa il trimiti. Daca incerci tu si dupa se strica altceva nu il mai primeste.

| gabicoo a răspuns:

Garanția!

| DumitruS a răspuns:

Garantie, de ce sa nu profiti daca o ai inca?

| 2EXA a răspuns:

Garantie evident! Insa s-ar putea sa nu ti-l ia deoarece astfel de "accidente" pot fi considerate ca fiind erori umane si nu erori din fabricatie. Da un mesaj site-ului si spune-le ce problema ai si daca problema produsul se incadreaza in politica lor de returnare.