| ediroman123 a întrebat:

Salut am cumparat niste casti stereo si am vrut sa le conectez la pc dar se aude un bazait pe boxe nu face as.driverele sunt bagate si castile merg in alt tel, mp3. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BLADE98 a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema. DAca ai laptop nu te pot ajuta dar daca e calculator de masa atunci trebuiea sal desfaci stergi cu atentie toate componentele din el dar in special la procesor dar ai grija sa nu stergi crema pentru racire de pe procesor.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat