| Bauer a întrebat:

Salut,

Am cumparat o camera Panasonic W570, foarte incantat de cum filmeaza, dar are un neajuns care nu ma asteptam de la o camera video (pana si telefonul e mai bun). Neajunsul de care vorbesc este ca nu pot pune pauza pe aceeasi filmare. Mai concret, filmez si vreau la un moment dat sa pun pe pauza si apoi sa reiau de la minutul x secunda y. Camera imi salveaza un filmulet de fiecare data cand pun pe pauza si asta nu imi place. Ma gandesc sa schimb camera cu o alta care are o astfel de facilitate, dar cu siguranta va avea caracteristici inferioare celei cumparate, asa ca m-as gandi si la un soft care sa imi lege intr-un filmu, toate filmuletele (daca ma intelegeti).
Ma poate ajuta cineva in acest sens?

Multumesc

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Cel mai bine suna la Panasonic si spune-le ce problema ai si sunt sigur ca ei te vor ajuta. Adica si eu am patit asa cu un Samsung si m-au chemat la un sediu al lor si mi-au aratat cum pot face.