| TronHD a întrebat:

Salut am cumparat o pereche de casti bluetooth si au si jack, chestia e ca atunci cand le conectez cu jack.ul merg perfect iar cand le conectez prin bluetooth o casca se aude mai incet ca alta.....sunt noi le.am primit acum 2 ore ce as putea face?

3 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Conecteaza le cu jack ul la un laptop si incearca printr un program sa le egalizezi.

| TronHD explică (pentru Vvistula):

Ar fi imposibil deoarece cu jack.ul merge perfect....prin bluetooth face figuri

| Vvistula a răspuns:

Poate este stricată, are vreo problemă. Returnează căștile sau dacă ai garanție la ele te duci sa le repare. Nu văd de ce nu s-ar auzi normal. E ciudat