| Leogan_Ionut_2000 a întrebat:

Salut, am cumparat o pereche de casti Genesis H59 si la inceput nu aveau nici o problema, dar dupa o zi, nu stiu de ce, acuma se aude doar intr-o casca sunetul, ma puteti ajuta? Mentionez ca firele nu sunt rupte sau altceva, pls help!
FUNDA

Răspuns Câştigător
| KillaNoFilla a răspuns:

Daca nu vezi nimic fisurat si daca misti de fire si nu se intampla nimic inseamna ca s-a dus boxa din ea, multe periferice sunt defecte din fabrica(mausurile sunt in top). deci nu aruncati garantia si cutia.

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Verifica jack-ul.Ar mai putea fi si din cauza ca s-a intamplat cv(un fir sa dezlipit sau s-a rupt) oricum incearca-le si la alt telefon doar de curiozitate.

| AdelinaAdel a răspuns:

Probabil ai tras aiurea de firul lor. Asa am pățit si eu.