| swf a întrebat:

am cumparat o sursa de 450w si fac cam mult zgomot... spuneti-mi cum sa o setez. am o placa video nVIDIA geforce gt220 1 gb, procesor Intel core 2 duo 3, 33 ghz si 2 gb rami. este destul de puternica si cum o setez?

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ce sursa e mai precis, ce producator.

| swf explică (pentru sltlp):

Salit! la model scrie px-450

| sltlp a răspuns:

Pai nu ma mira. sursa este foarte slaba, ai cam dat banii degeaba pe ea. Data viitoare sa iei asa ceva, si o sa vezi ce bine e. sursa nu se alege dupa numerul de W de pe ea. http://bit.ly/RuencJ