| Ciprian_Iordache_1996 a întrebat:

Am cumpărat o tableta acum 3 zile și de când a venit nu o pot folosi deoarece tableta se resetează mereu, iar când aceasta e pornită nu rulează greu iar aplicațiile se opresc mereu. Ce problema are?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Problemă de soft, o trimiti inapoi la service ca este incă in garantie, ori ti o repară pe aceasta, ori o schimbă, dar incearca după data de 3 ianuarie sa suni la service, ai in actele tabletei si centre service care se ocupă de reparatii, nu umbla la ea, nu o strica de tot ca nu o mai repară nimeni, la garantie o trimiti asa cum ai cumpărat o, cu cutie incarcator accesorii.

| Valentinaldoilea a răspuns:

E defecta. Returneaz-o!

| danutzu96 a răspuns:

O returnezi.

| octav005 a răspuns:

Dai un hard reset

| dragonmagd a răspuns:

Caută în istoric. Am cumpărat o tabletă de la auchan si am avut surpriza de a descoperi că de fapt a fost folosită de altcineva. Returneaz-o oricum e defectă! De trei ori dacă o returnezi, poți cere banii înapoi.

| DeyCj a răspuns:

Problemă software, specifică tabletelor ieftine. Returneaz-o deoarece e defectă