| Adriaw48 a întrebat:

Am cumparat o tableta de la cineva într-o stare perfecta...E vorba de un Samsung tab 2 10.1 si nu merge să se actualizeze sistemul...prima dată il descărca iar apoi cand reporneste da eroare cand ajunge la 31% are un Android vechi pe ea si nici Youtube nu il actualizează si nu il pot folosi.

1 răspuns:
| anonimg a răspuns:

Majoritatea tabletelor din comerț sunt mai slabe decât cele mai vechi telefoane touchscreen.
Dacă vânzătorul vrea sa ți-o primească înapoi, bine; dacă nu vrea, n-ai decât să o arunci la gunoi. Că mai bine de atât nu va merge.
Vezi dacă poți să îi dai un hard reset (formatarea tabletei prin folosirea unor combinații de butoane când aceasta este în modul oprit).