| Desembra133 a întrebat:

Salut, am cumpărat o tabletă kruger&matz. Are procesor quad, 1 ram, 16gb memorie, Android 7 rezoluție 1280x800 sau ceva...Si când mă uit pe browser la anime tot episodul doar se blochează sau îmi merge în reluare dacă-l țin pe 720 iar pe Youtube când îl dau pe 720 îmi merge în 30 de fps nu în 60 cum ar trebui.
Vreo idee să-l fac să meargă mai bine?

3 răspunsuri:
| prodatory2k a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci, ai ram putin si cred ca placa video e slaba.

| Desembra133 explică (pentru prodatory2k):

Nu ar trebui să ruleze filmele clar? La urma urmei nu îl pun să care pietre, nici măcar un episod amărât nu poate să ruleze decent?

| prodatory2k a răspuns (pentru Desembra133):

Asa imi face si mie o tableta mai veche. La procesare grafica, asta inseamna inclusiv filme e vinovata placa video.