| Oprea_Iuli_1973 a întrebat:

Salut, am cumparat recent un Televizor LED Samsung Smart TV 32H6200 Seria H6200 80cm, dar nu gasesc canale cu reglarea automata, am incercat sa conectez cutiuta de la Digi cu toate cablurile in tv, am incercat si sa gasesc cu modul antena, pur si simplu nu gaseste canale, ceva ajutor?, dau funda big grin.

Răspuns Câştigător
| alexandruseici a răspuns:

Trebuie sa vezi in Smart ca sa iti dai seama. Si eu am un Smart Panasonic. Trebuie sa bagi cablul de la Digi sau de unde ai televiziune in mufa respectiva dupa dai cautare din Smart si o sa iti gaseasca. Spe ca ti-am fos de ajutor. Mult noroc!