| deereeglat a întrebat:

Salut,
Am cumparat un domeniu.com pe godaddy.com si nu ma descurc sa il creez adica sa adaug poze articole si chestii de genu. Ma poate ajuta cineva cu niste sfaturi? Daca mai e nevoie de detalii spuneti-mi! Va multumesc!

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Verifica mesaj privat.

| CPAElites a răspuns:

Dar host ai cumparat? big grin

| CPAElites a răspuns (pentru CPAElites):

Ai PayPal? Am un pachet cumparat pe Hostgator cu 15$ pe luna pot pune cate host-uri vreau pe el...iti pot hosta site-ul pentru 5$ / luna!

| Ady84 a răspuns:

Poate cauti un tutorial sau trebuie sa verifici ceva de ex un email