| ValentinBogdan a întrebat:

Salut, am cumparat un laptop Asus si am instalat ASUS Virtual Camera de pe CD-ul cu driver dar cand vreau sa il deschid imi apare o eroare si scrie "Do you want to allow the follwing program from an unknown publisher to make changes to this computer?", dau "Yes" si nu apare nimic.Raspunsul corect primeste funda!

1 răspuns:
| Mudokins_Abe_1978 a răspuns:

Nu trebuia din prima sa folosesti Virtual c. pentru web cam! il poti dezinstala si ia de pe net varianta similara(cu imbunatatire 2013) si o sa mearga sigur.
Daca ai Asus,.e normal sa cauti mai intai pe asus.com succes!
Funda
A! si mai e ceva., faptul ca scrie la eroare asa ceva, inseamna ca nici macar nu e original pentru Asus acel Virtual cam.(driverul da, dar nu si aplicatia, care in mod sigur nu e compatibila cu web cam-ul tau) succes!