| Razvytcf a întrebat:

Salut, am cumparat un laptop ASUS X550L cu windows 8 pe el, nu mi-a placut si am pus windows 7 x32 biti dar nu gasesc drivere doar pentru windows 7 x64 biti. Ma poate ajuta cineva cu un site, de unde pot descarca drivere pentru windows 7 x32 biti? Dau funda

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Inseamna ca nu exista drivere! Nu e facut pentru Win 7! Altfel venea cu win 7! Si nu e singurul! Citeste aici: http://www.epasystems.ro/hp15-d051sq-drivere-fake-win7/

5 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Slim drivers. e free iti detecteaza driverele si le descarca.
https://www.slimwareutilities.com/slimdrivers.php

| CinevaNou a răspuns:

Si de ce vrei pe "x32" biti si nu pe x64?

| Razvytcf explică (pentru CinevaNou):

Pai nu am windows decat pe 32 biti...

| CinevaNou a răspuns (pentru Razvytcf):

Daca l-ai cumparat ar trebui sa ai 2 dvd-uri, unu cu win pe 32biti si celalat cu 64. E foarte posibil ca laptopul tau sa nu functioneze calumea pe 32, de aia nici nu gasesti driveri.

| Razvytcf explică:

Nu am windows decat pe 32 biti.