| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Am cumparat un Philips Full HD si cand il conectez la laptop prin mufa HDMI (am o placa ati mobility radeon hd 5470) si rezolutia maxima pentru televizor este de 1920x1080 insa se vede foarte urat (culorile sunt palide, wallpaper-ul nu este pe tot ecranul).
Care ar fi problema? Am mai conectat laptopul cu acelasi cablu la un TV tot full hd si pot spune ca imaginea este impresionanta.
Ce se intampla la acest Philips?

1 răspuns:
| robertthebest a răspuns:

Nu este destul de performant lapotul trebuie sa fie Samsung sau ceva