| Zsolt15 a întrebat:

Salut,am cumparat un ssd pentu laptop si am instalat windows 10, luat de pe site-ul Microsoft(cred) care aparent este activat,posibil de la windows-ul precedent cu licenta legala(laptop cumparat cu windows) dar acum nu imi mai merge touchpad-ul,am verificat si am pus totul inapoi in carcasa,cred ca nu mai mergea nici cand windows-ul vechi nu mai mergea, am incercat sa instalez driverul dar fara succes, ce ar trebui facut?
E un laptop Acer si am si alte intrebari cu el mai vechi

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Driver easy, iti gaseste driverul. Daca totul e instalat, si ok, ai varianta sa fie dat disabled de undeva (ai buton sau combinatie gen FN F5 sau ceva gen ori disabled din device manager) ori e stricat fizic. Ce model de Acer mai exact?