| anonim_4396 a întrebat:

Salut,
Am cumparat un telefon samsung s5620 si problema e ca la protejarea mesajelor si fisierelor imi cere o parola... care cica deja ar exista.
Telefonul are 1 saptamana si putin e nou, iar tipa de la care l-am luat mi-a zis ca ea nu a pus nici-o parola...
Am incercat 0000 etc... exista una default? aveti alte idei?

Multumesc!

2 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Buna happy Incearca sa o intrebi de unde l-a luat ca sa te duci sa iti dea parola. Sau, daca nu, ii ceri cartea cu instructiuni. Daca nu merge ti-am spus, du-te la ea si spune-i sa se duca sa se intereseze sa ti-l deblocheze. Multa bafta! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tinand cont ca este nou are garantie.Ar trebuii sa te duci cu el la un servis, probabil iti va baga un soft nou.