| Belingot a întrebat:

Salut, am cumpărat un telefon și pe site la detalii îmi spune data estimativa de livrare 28 iulie, totul bine și frumos și când vreau sa verific AWB ul pe fan Courier îmi spune că nici măcar nu a fost preluat, știe cineva care e faza?

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Este posibil sa fie trimis cu alta firma de curierat.
Sau inca nu a ajuns telefonul in stocul firmei.

| Belingot explică (pentru Bula):

E fan courier nu este alta firma

| RobertMoon a răspuns:

Probabil ca este atat de aproape depozitul care are telefonul incat curierul il va prelua fix in ziua livrarii, asa ca stai calm.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Pai l-ai cumparat, a fost generat un AWB automat, iar in sistem o sa apara cand va fi expediat si e preluat deja de FC. Nimic nou sub soare.

| eusuntcipi a răspuns:

Poate site-ul de pe care ai cumparat telefonul are depozit in orasul in care locuiesti, asa ca curierul va prelua coletul si ti-l va aduce direct din depozit fara sa mai stea si pe la Fan Courier prin depozite.

| Belingot explică (pentru eusuntcipi):

Posibil și asta, eu stau in Magurele foarte aproape de București! Posibil să ajungă direct la mine fara să mai stea la fan Courier