| BlackBriliant a întrebat:

Am dat click pe UpgradeFiberlink300. Obligatoriu cei de la rcs vor veni cu un ONT(sau cu un ruter Kaon/ZTE)? Mentionez ca ruterul meu este Tplink Archer C6.

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Ei vin oricum cu un spanac de ONT, insa ar fi bine sa le zici dinainte sa vina sa seteze conexiunea pe mod bridge si sa iti aduca un ONT fara wifi. Routerul tau e foarte bun, iar setarile de pe ONT sunt patetice.

| Wr3nch a răspuns:

Sunt sanse sa nu vina cu nimic, pentru ca probabil ont-ul suporta deja viteza si kaon-ul e optional.