| SkeItb a întrebat:

am dat comanda la altex de niste casti natec genesis hx77 acum 2 zile, azi mi-au venit. am bagat usb-ul castilor, mi-a instalat laptopul automat driverul, insa am bagat si cd-ul cu driver pentru a beneficia de celelalte optiuni ale castilor. se aud extraordinar de bine in jocuri/muzica. insa microfonul NU FUNCTIONEAZA, am incercat sa il configurez din control panel, i-am dat la level audio 100, enable/disable s.a.m.d... am intrat si in skype, acesta il recunoaste insa nu se aude nimic cand intru in conferinta, am la skype usb multi-channel audio drive/ line in multi-channel audio drive si SPDIF multi-channel audio drive. insa pe oricare din cele 3 le folosesc nu merge microfonul deloc, am incercat toate variantele... ce trebuie sa ii fac?

4 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa le reinstalezi poate vor functiona dupa.

| SkeItb explică (pentru LonelyLoner92):

Am reinstalat. am dus la un prieten si acolo a mers microfonul... cred ca trebuie sa reinstalez windowsul.

| Simi_Catalin_1996 a răspuns:

Cu microfonul am avut si eu problema, coincidenta tot de pe Altex comadnate dar, ale mele s-au stricat dupa vreun 1 din senin microfonul nu a mai functionat le-am dus la reparat dar mau sunat ca nu le pot repara si mi-au dat bani inapoi.

| Stefanov16 a răspuns:

Du-l la garantie