| anakyn141 a întrebat:

Am dat disable la Intel hd și s-a stins monitoru ce trebuie sa fac

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa intrii in safe mode si sa-i dai enable de acolo, cel mai sigur o sa te lase pentru ca-n safe mode iti porneste fara drivere.

| ziftode a răspuns:

Resetezi bios-ul
e un mic jumper pe langa baterie, trebuie sa il pui on (de obicei e off), il lasi 2-3minute si apoi il pui off, sau citeste manualul placii de baza

| BobocelMihai a răspuns:

Mai simplu scoate bateria de bios si lasa asa cateva minute sa se reseteze biosul

| Zack_Dudu_1989 a răspuns:

Dai f8 când buteaza Windows-ul, intri în safe mode după care cred ca e bine sa dai uninstall la Intel hd după care un restart. O sa îl instaleze automat.