| Roomy a întrebat:

Salut, am dat o resetare la windows 10 dar, din greseala am sters si driverele. Cand am ajuns la configurarea setarilor nu mai pot sa fac absolut nimic, mouseul si tastatura merg pana in bios, iar apoi cand trebuie sa aleg tara se opresc amandoua. Am incercat sa reinstalez windowsul, dar nu se intampla nimic... ajumg in acelasi punct si nu pot sa fac absolut nimic.
Are cineva vreo idee ce as putea face?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca sa faci o instalare noua, completa, formatand partitia in care este windows-ul.
Daca tot nu merge, incearca un alt kit de instalare.
In cazul ca nici asa nu merge, este necesara o testare complexa asistemului (hardware-ului).