| silviutzu17 a întrebat:

Salut, am de cateva zile o problema la Chrome. Intru pe el, incerc sa intru pe o pagina si nu o incarca. Trebuie sa dezactivez internetul si apoi sa il reactivez. Daca intru in schimb pe incognito sau pe mozilla nu are nicio problema. Doar pe chrome-ul normal.
Ce as putea sa ii fac?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Inceară să-l instalezi/reinstalezi (șterge înainte cookies și history)

| gabicoo a răspuns:

Intra la setari si fa reset

| PainTech a răspuns:

Salut!
E posibil sa ai instalat un plugin / niste cookies care sa cauzeze problema. Acesta ar fi cam singura cauza in care problema afecteaza Chrome doar in varianta normala. Incearca resetarea browserului la setarile prestabilite. Daca nu functioneaza, incearca sa reinstalezi browserul, eventual poti scana computerul cu un antimalware ( nu antivirus ) bun. Recomand malwarebytes.

Mult succes la rezolvarea problemei.