| Ionut_Axente_1996 a întrebat:

Am de facut niste cursuri pentru o companie, cursuri ce deja le-am facut si saptamana trecuta si am nevoie de o aplicatie pentru a da freeze la webcam (o aplicatie de genul extensiei "Visual Effects for Google Meet") ca sa nu mai trebuiasca sa stau cate 6 ore in fata laptopului

Răspuns Câştigător
| Robertandrei4858 a răspuns:

Foloseste obs. Te filmezi mai intai cum esti atent la calculator vreo 10 min dupa care din setarile camerei schimbi sa ruleze clipul prin obs in aplicatia de meet pe care o folosesti. Poti face sa ruleze sub forma de bucla incat merge 6 ore fara intrerupere.