| Nahman a întrebat:

Salut, am de putin timp telefonul A5 2017 si ma intrebam daca merita sa il dau la schimb cu un S6 Edge sau sa il pastrez pe asta, funda!

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

S6 este vechi, este de tehnologie veche, chiar daca ar fi mai bun la piese. Pastreaza A5. Daca era S7 edge merita.
https://www.gsmarena.com/......mpare.php3

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita. Multumeste-te cu ce ai.

| Illuminati2016 a răspuns:

Eu l-as da sa suporta s6 24 bit 192 khz audio

| xSega a răspuns:

Nu merita, la A5-ul tau o să mai primești update-uri dar S6-le e aproape mort

| andreyksd a răspuns:

In primul rand e vorba de tine, care din ele iti place mai mult?
Dar dupa specificatii si cum arata... A5 clar, nu merita s6, nu e nici foarte bun, nu rezista la apa, multe in - dar a5 e si mai nou, arata mai bine, parerea mea e sa il pastrezi

| Turcu_Mihaela_1962 a răspuns:

Nu are rost Boss happy