| JoNyOn a întrebat:

Salut.

Am deblocat un procesor AMD Phenom II X2 B59 in Athlon II X4 559.Totul merge perfect doar ca nu imi arata temperatura in softuri.Pot sa vad ce temperatura are fara sa intru in BIOS?

Cand l-am deblocat trebuia sa activez L3 Cache to all cores?

2 răspunsuri:
| V3lCr0 a răspuns:

Nu te mai lua dupa toti "nabii"care habar nu au ce e ala calculator...eu folosesc asrock oc tuner.ia vezi ca poate merge si la tine..ca si eu am acelasi procesor..bafta.

| AnKuXor a răspuns:

NU.