| Ion_Calota_1971 a întrebat:

Salut, am descarcat aseara Autocad de pe un dvd mai vechi. L-am instalat, iar a doua zi nu mia mai aparut DVD-RW in My computer si in Device Manager. Si la pornire mi se deschide greu. Din ce cauza? Am cautat pe net dar degeaba, n-am gasit. Imi puteti spune, Va rog frumos ce s-a intamplat si cu sa-l rezolv. Va rog cat mai repede, plszzzz happy. Va multumesc din suflet!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Autocad consuma enorm de MULTE resurse. Precis iti "maninca" din memoria RAM. Cred ca ai max 4 Gb de RAM. Solutia: pune minimum 8 Gb de RAM sau dezinstaleaza programul