| lucian69 a întrebat:

Salut, am descarcat Connectify Hotspot 2015 pentru a da hotspot de pe PC pe telefon si am facut tot acolo, am scris parola, numele. Si cand dau Finish imi apare asta: http://postimg.org/image/lv7boa3vn/ Stiu ca pana aici e totul ok, dar cand intru pe telefon sa ma conectez nu imi arata hotspodul create de mine. nici numele nimic la wi-fi acolo. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

No ap mode supported se refera la faptul ca placa ta nu suporta crearea de hotspoturi.

| lucian69 explică (pentru Danzell):

Si ce ar trebui sa fac>? Te rog ajuta-ma

| Danzell a răspuns (pentru lucian69):

Sa cauti si sa cumperi un adaptor wifi care sa suporte crearea de access pointuri.
ce am gasit pe net un exemplu: TPlink TL-WN321G care nu cred ca e mai mult de 100lei
sunt destul de greu de gasit pentru ca de banii astia iti cam iei un router cu wifi si scapi de bataia de cap. cel care l-am gasit eu la tplink e printre putinele, care au SoftAP (din software) deci cam greu