| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Salut,am descarcat sodium mod pentru tlauncher,dar cand dau pe fullscreen se face imaginea urat, adica se vede zici ca ma joc pe un monitor din 2000, ce pot face?

2 răspunsuri:
| RoyalSovereign a răspuns:

Salut,

Poți realiza o poză cu telefonul mobil, o încarci pe imgur și apoi lași aici un link? Ar fi util să vedem exact cum arată (iar dacă faci direct captură de ecran, nu cred că e prea utilă).

Bula
| Bula a răspuns:

Intra in setarile jocului, alege rezolutia ceea mai mare pentru imagine si salveaza setarea.
Daca o imagine are rezolutie mica, atunci marit full screen va arata "dur", cu zgomot marit pe imagine.
"Sub lupa, si purecii par cat un elefant". happy