| AlinelCo a întrebat:

Salut, am descarcat un fisier.bat pentru a scoate reclamele de pe spotify...
Daca dau edit are asta in el: http://www.heypasteit.com/clip/0IJEF1

Nu imi afecteaza pc-ul cumva din cate am vazut eu... dar mai vreau sa vad niste pareri deoarece nu sunt asa experimentat in IT.
Prima data m-am gandit ca ar putea fi un keylogger, dar am verificat in procese si din cate am vazut nu este.

1 răspuns:
| EduardTR a răspuns:

Este un virus care iti mananca resursele sau e un key logger ca scrie getadmin si e cam dubios...