| userjune90 a întrebat:

Salut, am făcut contul doar pentru aceasta întrebare.
Am un cont pe Instagram, cu un e-mail vechi, gen nu mai am acces la el.
Aseară totul bine și frumos pe cont și deodată îmi apare "fluxul nu a fost încărcat", ceva de genul. M-am speriat și am iesit, mi-a apărut "îți vom trimite cod pe adresa ta de e-mail", la care eu nu mai am acces. Am și dezinstalat și Instagram și iar am instalat și nu am făcut nimic. Am o alta adresa de e-mail, nu l-am conectat cu Facebook sau alte conturi de ale mele, e practic singur, sa zic.
Am dat mesaje și la Instagram, am primit răspuns însă îmi tot cere e-mailul vechi deși am spus ca nu mai am acces la el. Nu pot pierde acest cont, nu este cu mine, este un fanpage și îl am de ceva timp și am o familie virtuala, adică e important pentru mine.  Am mai umblat aseară pen undeva și mi-a spus ca ma anunța dupa o zi-doua lucrătoare. Sper sa fie bine
! Ziceți ca va dispărea chestia asta? M-ar putea ajuta aceasta chestie cu o zi doua lucrătoare? Vi s-a mai întâmplat? Sunt distrusă... poate pare patetic, dar nu vreau sa îl pierd.
! Mulțumesc pentru citire și pentru posibilul ajutor! Va rămân recunoscătoare, e urgent!

Răspuns Câştigător
| SasaSasa2000 a răspuns:

Da. deci,din cate știu eu această "chestie" cu o zi două lucrătoare, este un fel de test pentru a afla daca acest cont ați aparține cu adevărat, deci. daca ai completat în mod corect acel test, stai fara griji, daca nu. am auzit că Hackerii sunt destul de deștepți. dacă mă înțelegi, in + nu e chiar furat. PA.