| PietricelAdv132 a întrebat:

Am facut o comanda de decodor hd la digi acum 2 luni, mai exact pe 4 iulie, se fac aproape 3 luni. De ce de dureaza atat de mult sa vina? Am mai comandat acum 2 ani inca 2 si au venit in 2 saptamani. Asta nu stiu de ce dureaza atata. As putea sa urgentez cumva comanda?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate ca ai luat prea multe intr-o anumita perioada. Acum nu cred sa-ti mai vina.

| PietricelAdv132 explică (pentru darrio2007):

Bine ca la altii le pot da si daca il comanda pe al 5-lea si o sa mai comande si in viitor. Eu nu o sa ai am nevoie de altul. Nu inteleg de ce nu ar mai veni. E dreptul meu sa le inchiriez(cu asta se fac 3, daca as mai lua unu nu l-as putea lua cu chirie) si nu inteleg de ce le ia atata.

| darrio2007 a răspuns (pentru PietricelAdv132):

Mergi la Digi si intreaba-i.

| PietricelAdv132 explică (pentru darrio2007):

Am fost si cica ma anunta cand au si ca nu au mai primit de 2 luni.