| ShiFT_7270 a întrebat:

Am facut o rezervare pe wizz air, am facut check in-ul si acum am primit pe site biletele de avion. Eu trebuie sa le scot la imprimanta si sa le duc la aeroport. Problema este ca nu am imprimanta. Ma gandeam sa le pun pe un stick si sa le duc la xerox. Intrebarea e cum le pot salva intr-o rezolutie mai mare? Am incercat cu print screen (deoarece nu are optiune de save as) dar se vad prost si am nevoie de codul de bare sa se vada clar. Solutii?

1 răspuns:
| silviu21 a răspuns:

Nu te mai speria daca ai primit confirmarea la bilet e de ajuns te duci la aeroport in ziua care ai zborul cu 2 ore inainte si dai la ghiseu doar buletinul sau pasaport si primesti biletul zbor placut