| Tobias_Horatiu_1998 a întrebat:

Am facut un abonament la telekom cu internet nelimitat la telekom.Internetul de acasa e oferit tot de telekom.Intr-o zi am plecat de acasa cu laptopul si a trebuit sa dau hotspot de pe telefon si am observat ca internetul de ps mobil merge mult mai repede decat cel de pe router-ul de acasa.Cand ma conectez la wi-fiul oferit de mobil am o viteza de downlad de 4-5mb/s si can ma conectez la netul de la router prind numai mb/s.De ce se intampla asta daca internetul de pe ambele dispozitive sunt oferite telekom? Ce trebuie sa fac ca sa am internetul mai bun?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Du te la ei si intreaba i, nu crezi? Ei stiu ce tip de abonament ai, si ce viteze de net ai functie de abonamente.