| Darksoul_Stely_1991 a întrebat:

Salut, am facut un cont de Facebook pe numarul meu de telefon pentru a rade de un prieten si e aceelas numar pe care am si eu contul meu personal de Facebook, acum cand vreau sa intru pe Facebook-ul meu bag numarul de telefon, scriu parola mea dar ma logheaza pe contul celalalt, ce ar trebui sa fac, am dat sa dezactivez contul dar degeaba! Ajuta-ti ma va rog cu un raspuns!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Confirma-ti un email pe contul acela, dupa o sa ai cel mai probabil popsibilitatea de a iti sterge numarul de telefon de acolo, si totul o sa "fie in regula".

| darrio2007 a răspuns:

Contacteaza Facebook cu poza si datele tale personale.

| Violleta2022 a răspuns:

Cine sapa groapa altuia, cade singura in ea!
Asa spune un proverb romanesc, care tie, ti se potriveste de minune. ai facut o farsa, in care ai cazut singur.
Din pacate, noi nu te putem ajuta cu nimic, va trebuii sa contactezi Administatia faceBook-ului si sa dovedesti ca ala este contul tau samd.