| PaulNeagu a întrebat:

Am facut un video intr-un joc. Eu avand mai multe l-am sters chiar pe cel care trebuia... Este vreun program cu care pot sa le recuperez in afara de "Recuva" si "Pandora"? Cu pandora nu mi le gaseste, iar cu Recuva mi le da cu damage... Eu folosesc Bandicam pentru. a filma daca conteaza.

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Daca sunt damage inseamna ca sunt suprascrise si sunt aproape irecuperabile. Recuperarea se face cu hdd-ul conectat la alt calculator pentru a nu altera datele (suprascrie). Programe puternice ar fi R-studio si Ontrack, dar nu sunt free.