| 07gabriel07 a întrebat:

Am fost recent la o nuntă și fotograful mi-a trimis un cd cu poze si 2 videoclipuri. Eu le-am trecut pe stick si le-am băgat în televizor Lg (nu e smart) problema e ca pot viziona doar pozele nu si videourile. Ce pot sa fac sa vad si videoclipurile?

Răspuns Câştigător
| JackR a răspuns:

Probabil sunt intr-un format pe care televizorul tau nu il poate decoda. Uita-te in specificatiile televizorului, vezi ce tipuri de fisiere video poate decoda si converteste cele doua filme intr-unul din acele formate. Pentru conversie, sunt zeci de programe gratuite.