| anonymous527 a întrebat:

Am gasit un telefon bun pe site ul oficial Apple(apple.com) dar cand vreau sa bag codul postal nu il gaseste. Vreau sa imi iau de pe site ul american deoarece pretul este mult mai mic. Ce fac in legatura cu acel cod postal?

Răspuns Câştigător
| KanameKuran a răspuns:

In america preturile afisata nu contin TVA, dar atunci cand platesti vei plati pretul cu TVA. Deci chiar daca arata ca si cum ar fi mai mic, nu este, doar ca ei nu afiseaza pretul pe care clientul il plateste.