| AndreiMihaiLNM a întrebat:

Salut, am gresit modelul la telefon de deblocare si acum imi cere un email si o parola si presupun ca sunt cele de la google ca cele de yahoo nu merg.Nu le stiu..si nu vreau sa dau revenire la setarile din fabrica pentru ca imi pierd toate datele.Cum sa fac?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Vrei sa "spargi" telefonul cuiva?

Daca nu stii nici model, nici cod, nici parola, nici e-mail, atunci telefonul nu-i al tau!

| K0sti a răspuns:

Poti sa faci ca pisica, de exemplu, la tavita!

| Nhamnhumhebhaaa a răspuns:

Știi că poți oricând să faci un cont de google nou nu?

| George0888 a răspuns:

O solutie ar fi sa vezi cine are adresa de gmail din telefon fiindca telefoanele cu Android mereu cer un cont pentru a accesa serviciile lui (Youtube drive...)