| Betelisa a întrebat:

Am HTC desire 510 si ma tot avertizeaza de pe google chrome ca am 2 virusi pe telefon.Mi-am instalat 360 Security dar mi-am dezinstalat aplicatia pentru ca aveam mai mult lag ca de obicei din cauza ei.Nu stiu ce sa fac cu virusii...
Puteti sa imi spuneti niste aplicatii sau antivirusi care sa ma ajute sa-i indepartez?
FUNDA

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt doar reclame facute sa descarci anumite aplicatii.Stai linistita ca nu ai virusi.

| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a răspuns:

Salut nu stiu vreau program antivirus pentru androi ca eu foloses IOS, dar am vrut sa te informez ca astea ce iti apar de la google sunt niste reclame nu sunt din sistem, daca nu mai descarci toate prostiile nu o sa mai ai probleme cu virusi iar pe moment mai bine ti-ai da reset la android, Mult succes!

| Betelisa explică:

Multumesc mult