| Nicolescu_Alex_2000 a întrebat:

Salut,am și eu o problemă cu pc-ul de fapt cu monitorul (Cam greu de explicat) Se vede imaginea putin mai la dreapta și în stânga se vede o dunga neagra (Ați înțeles voi) și mereu când îl aprind la fel și la fel, Nu știu ce sa mai fac Apropo ( Nu am butoane pe monitor ca sa o pot da mai la stânga Am doar un buton Monitor:Samsung S1 9A100N LED ) Funda!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Pe link ai atat manual, cat si MagicTune, un soft care ar trebui sa te ajute. Nu se poate sa nu aiba autoreglaj de imagine.
http://www.samsung.com/pk/consumer/it/monitor/led-monitor/LS19A100NS/ZN

| Nicolescu_Alex_2000 explică (pentru dannyel86):

Iți mulțumesc din dot sufletul!

| dannyel86 a răspuns (pentru Nicolescu_Alex_2000):

Cu placere! Important e sa stii unde sa cauti si sa intelegi instructiunile. happy

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Voi nici pe ce ati dat banii nu stiti...
Ia vezi in manualul ala, cate functii are butonul ala de zici tu ca-l ai!