| CristianApetrei a întrebat:

Am în plan să-mi achiziționet o imprimantă laser multifunctionala. Vreau să cumpar una buna si la care sa gasesc consumabile usor si ieftine. Va rog sa-mi lasati o lista!

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Să fie color?

| frunzarescu a răspuns:

Iti recomand sa mergi numai pe Canon si neaparat laser (nu cerneala). Seria i-Sensys e reusita la Canaon. Acest model este excelent https://bit.ly/2NvBfsw
Am un model care nu se mai fabrica MF3010 care sunt foarte multumit de el. Folosesc mult scanatul, dar si listarea.
Inainte de asta am avut un Samsung, dar foarte slab, s-a defectat ireparabil dupa 4 ani (am reparat o data in acest timp).