| Gelu_Bugnaru_1989 a întrebat:

Salut, am incarcat un video pe youtube, si am setat sa fie de tip Public. Am postat la cineva pe facebook acel video iar cand respectiva persoana incerca sa il deschida de pe telefonul mobil ii apare mesajul : "Acest videoclip nu este disponibil" (Daca incerca sa il deschid de pe calculator merge fara nicio problema ). Oare care sa fie problema?

1 răspuns:
| pekinezlovercute a răspuns:

Așteaptă un timp, iar daca tot nu merge mai apasă odata pe videoclip public