| robylex0942 a întrebat:

Am inceput sa imi configurez Windowsul (7) si nu stiu cum sa modific la Start Menu, "locul" unde sunt puse aplicatiile. Cand zic ca vreau sa il modific ma refer ca vreau sa il fac negru. Mi-am facut tot PC-ul negru dar la Start Menu nu stiu cum.

Aceasi chestie si la foldere. Aicea presupun ca e mai greu dar as vrea sa ma ajutati si aicea daca puteti. Vreau sa fac tot ce "default" este alb sa fie negru.

Dar sa nu imi spuneti sa iau o Tema de pe net fiindca nu vreau. Am stat destul sa o fac pe asta si vreau eu sa o termin TOT pe ASTA!

Va rog daca sunteti cat de cat "experti" in Windows 7, sa imi raspundeti.

Funda la cel ce ma ajuta cel mai mult!

Multumesc!

2 răspunsuri:
| Xela90 a răspuns:

Trebuie sa dai click-dreapta pe ecran si iti arata personalizare rezolutia gadgetu si tu dai pe ultima acolo poti schimba cum vrei.