| Steasclipitoare12 a întrebat:

Am început un canal de gaming peYouTube. Nu îmi merge sa dau Like și sa ma abonez. Când dau Like de pe un cont îmi apare, dar când întru pe alt cont nu îmi apare acel Like. Când m-am abonat la acel cont pe care l-am făcut, nu-mi apare nici abonarea. Aveți vreo idee?

Răspuns Câştigător
| Jakye a răspuns:

Like-urile sunt actualizate de un cron job (care nu știu sigur în ce interval rulează). Așteaptă.

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Ai rabdare. Astea nu sunt contorizate imediat.

| Steasclipitoare12 explică (pentru PainTech):

Când aveam abonați și dădeam refres la pagina îmi dispăreau din abonați...