| AdriaNNN0722 a întrebat:

Salut, am incercat sa instalez un windows 10 si mi-a ramas blocat la partea in care alegi limba. Aleg limba dau next si se redeschide si imi da din nou sa aleg limba si tot asa. Ce pot face? Se poate sterge windowsul de tot sa il reinstalez?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Numai alege limba da next ca apoi vezi de limba, se mai intampla si de astea, eu pateam la xp sau laptopuri slabe, ala se sterge cand formatezi partitia C, vezi ca ajungi sa ai mai multe instalate

| Lucian2473 a răspuns:

Alege o limba si ai grija daca exista o optine de bifat, sa o bifezi. Apoi dai next. Al unele Windows-uri trebuie sa bifezi o optiune.

| Devylgreen a răspuns:

Verifica hard-ul sau incearca sa instalezi alt windows sa vezi daca merge.

| AdriaNNN0722 explică (pentru Devylgreen):

Dar cand se deschide ramane la partea in care aleg limba. Nu pot trece de ea. Si nu am cum sa fac sa citeasca stick-ul cu windows.

| CM7YRE a răspuns (pentru AdriaNNN0722):

Esti sigur ca n-ai cum sa faci sa "citeasca" http://www.youtube.com/watch?v=f8u21DbvqXY stick-ul cu windows?