| Bogdaneluuu a întrebat:

Salut,Am încercat să instalez Windows 10 dar când se încarcă 76% îmi dă o eroare 0x80200013-0x90017 am mai încercat unele tutoriale să setez limba sau ceva de genu dar nu a mers.

Răspuns Câştigător
| Hunt_Lexy_1995 a răspuns:

Salut! Am avut și eu problema asta. Urmează pașii de aici: ...7-10-8-7/. La mine a mers după ce am făcut ce scrie acolo.

1 răspuns:
| WolffBoy a răspuns:

Incearca ce a spus Hunt_Lexy_1995 si daca eroare apare in timpul instalarii este posibil ca acel Windows de pe DVD sau stick sa vie corupt (o problema cu crearea DVD-ului sau stick-ului bootabil, sau acel fisier iso sa nu fie bun ), te sfatuiec sa descarci din nou Windows-ul. Uite aici programul de la Microsoft care iti poate descarca si face stick-ul sau DVD-ul bootabil:
https://www.microsoft.com/ro-ro/software-download/windows10