| java12345678901211144133ytrytu78909876545 a întrebat:

Salut, am incercat sa instalez windows 8.1, dupa ce s-a insalat mi-a scris your pc ran into a problem, apoi imi porneste la infinit si imi zice se restaureaza versiunea anterioara de windows, ce sa fac?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

E defect Windowsul (ia alta imagine ISO) sau este defecta unitatea pe care este scris sau care citeste.

| LPCTSTR a răspuns:

Incearca sa-l reinstalezi.

| JicaContra a răspuns:

Incearca sa il instalezi cu format

daca tot nu merge SCOATE-TI CAPUL DIN... LOCUL ALA UNDE SOARELE NU PATRUNDE

s-ar foarte putea sa ai procesor/placa de baza/laptop care nu suporta DECAT windows 10, asa ca esti masochist cu windows 8.1