| hamster23 a întrebat:

Am instalat acum vreo 6 luni windows 10 pe PC si atunci eram multumit ca rulau jocurile pe el cat de cat ok, dar cu timpul numai este asa..am vazut tutoriale pe YouTube cum sa revin la windows-ul vechi dar la mine nu apare optiunea "GO BACK TO WINDOWS 7", va roj sa ma ajutati cine poate... FUNDAA!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

De pe un DVD cu licenta si cu Windows 7 pe el. Altfel, orice raspuns este ilegal aici.

| RAY a răspuns:

Poti reveni doar prin upgrade de la windows 7 la win 10

| Lioana a răspuns:

Optiunea de revenire la windows-ul vechi e valabila doar o luna dupa instalare.

| hamster23 explică (pentru Lioana):

Si de unde as putea sa reinstalez din nou windows 7?

| BostanDaniel1974 a răspuns:

Cauta si tu poate gasesti