| LaurentiuC1989 a întrebat:

Salut,
Am instalat adblock pe chrome si nu prea functioneaza cat ar trebui. Nu imi mai apar reclamele, nu vad ce reprezinta, dar chenarele lor raman. L-am si reinstalat, degeaba. Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| marian5693 a răspuns:

Vezi ca la chrome ai 3 variante: Adblock, Adblock Plus si Adblock Pro. Incearca sa le instalezi pe toate sau macar 2 dintre ele.

| eduard1 a răspuns:

Chrome e varză.
Pune Firefox care e cel mai uns sau Opera. Sau amândouă şi vezi care îţi place mai mult.
Firefox e mai profesionist poate fi setat bine de tot. Opera e mai comercial mai îndemânos mai plăcut la folosire dar nu e chiar aşa de permisiv în setări.

| ogeorgem a răspuns:

Il am si eu pe firefox si este acelasi lucru reclama dispare dar chenarul ramane. Poti cauta alta aplicatie dar nu stiu alta...

| K0sti a răspuns (pentru ogeorgem):

E normal sa ramana!